HondaClubLiepaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IZLASIET UN ŅEMIET VĒRĀ

Go down

IZLASIET UN ŅEMIET VĒRĀ Empty IZLASIET UN ŅEMIET VĒRĀ

Post  silver Pirmdiena Februāris 11, 2008 1:43 am

Foruma pamatnoteikumi .
1. Pirms uzsākt jaunu topiku , pārliecinies ka tas jau netiek apspriests citur forumā.

2. Topika nosaukumam ir jābut skaidri saprotamam un attiecigajā sadaļā.

3. Moderatoram un administratoriem ir tiesības dzēst jebkuru informāciju, kas neatbilst šiem noteikumiem.

Nepieļaujamas darbības forumā:

#1 Foruma personāla apvainošana.
Nesūdzies, nekaitini, neizrādi necieņu, foruma personālam!
Ja esi neapmierināts ar personāla rīcību vai to, kā forums tiek vadits, argumentēti ziņo par to administratoram vai moderatoram ar privāto ziņu, bet nedari to forumā!

#2 Lamašanās forumā.
Nav pieļaujama nekāda veida lamāšanās un biedru aizskaršana. Aizliegta apvainosana, lamāšanās un apvainojošas piezīmes. Ja, tavuprāt, kāds tevi apvainojis, vai mēģina uzsākt ķiviņu, neatbildi ar to pašu. Sazinies ar kādu no foruma personāla. Bet, pirms to dari, pārliecinies, ka neesi rīkojies pārkāpjot noteikumus un esi mēģinājis apvainošanu mierigā ceļā novērst.

#3 Apvainošana.
Izturies ar cieņu pret katru foruma biedru un apmeklētāju! Nav pieļaujama uzbrūkoša un aizskaroša tipa rakstu iesūtīšana, diskriminējošas, pazemojošas, rasistiskas piezīmes, noniecinoši izteikumi par kādu reliģiju, ticibu, etnisko izcelsmi, valsti, kultūru, seksualo orientāciju un invaliditāti. Aizliegts iesūtīt apmelojošu, apvainojošu, rupju, naidpilnu, zaimojošu, draudošu vai likumu pšrkāpjošu materiālu. Aizliegts arī ievietot saites uz lapām ar šādu materiālu.

#4 Privātums un uzmakšanās.
Aizliegts izplatīt privātu vai biedru identificējamu informāciju publiski forumā kā arī ārpus šis vietnes bez attiecigā biedra vai sakotnējā informācijas nosūtītāja atļaujas. Aizliegts citur izplatīt šajā forumā iegūtu privātu informāciju. Forumā aizliegts iesūtīt ar autortiesībām aizsargātu materiālu, ja vien autortiesības nepieder Tev vai šim forumam.

#5 Novirzišanās no temata.
Tīšām vai atkārtoti neiesūti pavedienus neatbilstošos forumos! Katram rakstam ir jābut atbilstošam konkrētajam pavedienam un forumam. Pavedienam jānorāda tā saturam atbilstošs un skaidri saprotams nosaukums. Neiesūti atkartoti vienu un to pašu vai līdzīgu informāciju! Pirms veido jaunu pavedienu, pārliecinies, ka šo tēmu jau neapspriež citur forumā!

#6 Surogātraksti un reklāma.
Forumā aizliegta citu vietņu reklāma, izņemot attiecīgo lauku profilā un parakstu. Ne rakstos, ne PM, ne forumā nosūtitā e-pastā nav atļauts izplatīt reklāmu, surogātpastu, veiksmes vēstules utml..

#7 Neatļauta pieeja.
Ir aizliegts pieslēgties vai mēģināt pieslēgties kontam, kas nepieder Tev. Aizliegts atdarināt foruma personāla identitātes (ar tādiem pašiem vai līdzīgiem lietotājvārdiem, avatariem (izņemot foruma galerijas attēlus), baneriem, parakstiem).

#8 Avatari
Avatars drīkst saturēt tikai vizuālu informāciju, tam jābūt tikai attēlam vai attēlu animācijai un nekam vairāk.

#9 Lietotajvardi
Aizliegts izveidot lietotājvārdus, kas acīmredzami domāti apvainojoši, kas aizskar, kaitina citus foruma biedrus. Aizliegts izveidot lietotajvardus, kas atdarina vai apsmej citus foruma biedrus.

#10 Foruma tema
Foruma tēma pamatā ir Honda Liepājā, kā arī viss cits, kas ir saistits ar Hondām. Šeit nav atbalstāma ne Honda, ne citu auto noniecināšana kā arī neargumentēta kritizēšana. Kā arī mēs neesam atbildigi ne par vienu iesūtīto ziņu! Mes negarantējam un negalvojam par nevienas ziņas pareizību, pilnību vai derīgumu, un neesam atbildīgi ne par vienas zinņs saturu. Katra ziņa izsaka tā autora uzskatu, nevis ši foruma viedokli.
Jekurš lietotājs, kuram(ai) šķiet, ka kāds iesūtītais raksts nav pieņemams, tiek aicināts nekavējoties sūtit mums attiecigu e-vēstuli. Mēs varam dzēst nepieņemamas ziņas, ja atzīstam, ka ziņa tāda ir.

Par noteikumu neievērošanu foruma moderatori var piemērot sodu vai brīdinājumu, un uz noteiktu vai visu laiku nosakot liegumu rakstu lasīšanai vai izraidot no foruma. Noteikumiem neatbilstošus rakstus moderatoriem ir tiesības izdzēst bez iepriekšēja brīdinājuma.

Ja radušies iebildumi par moderatoru darbību, neatbilstošu foruma noteikumiem, lūdzu, tos izteikt un šo problēmu risināt ar attiecīgo moderatoru, autoru vai/un foruma administratoru privāti (ar privāto ziņu un/vai e-pastu).
Neargumentētas, rupjas pretenzijas netiks ņemtas vērā.

Ja ir kādi jautājumi, ieteikumi vai sūdzības, lūdzu sūtīt privāto ziņu administrācijai vai e-pastu janshevics@inbox.lv
silver
silver
Admins

Number of posts : 699
Join date : 10.02.08
Age : 40
Dzīvesvieta : Liepāja

http://hondaconcertoclub.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā